Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Akinek már nyúltak a...

Lányok! Akinek már nyúltak a fenekébe a nőgyógyásznál, hogy viselte? Nem ciki nagyon?

Figyelt kérdés
Közben odanézett a doki? Fölszólított valamire, kellett valamit csinálni? Nem volt közben erős szégyenérzetetek?
2010. ápr. 20. 02:18
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
28%

Elárulom,hogy nincs olyan nő,akinek ne nyúltak volna a fenekébe a nőgyógyásznál,ugyanis mintát vesznek... igen,onnan is.Cikinek ciki,de nekem az sokkal cikibb,amikor "máshol" matatnak.Szerencsére eddig nem kellett sokszor nőgyógyászhoz mennem,mert nem élek aktív nemi életet,de az a kevés is traumatikus élmény volt.Már szimplán az is,hogy hiányos alsó ruházatban mutatkoztam egy vadidegen férfi előtt,orvos vagy nem orvos.

"Odanézett?"Ez vicces.Miért,szerinted diszkréten elfordította a fejét?Nem hinném. :) Amúgy meg nem szólít fel semmire,csinálja ő magától,amit kell. :S

2010. ápr. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hűha...ezt most olvasom először, hogy a fenékbe is nyúlkálnak. 23 éves vagyok, és 16 éves korom óta járok nőgyógyászhoz, de még soha nem nyúlkált a fenekembe. Ott mit néznek? Lehet butaságot kérdezek, de én még csak nem is hallottam senkitől. Még a legközelebbi barátnőimtől sem. Légyszíves világosítsatok már fel! Köszi!
2010. ápr. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

1 szűz lányoknál ha a szűzhártya nyílása nem elég tág, végbélen keresztül történik a betapintás.

2 hátrahajló méh esetén később is, mert így jobban elérhető.

3 felvilágosító videón láttam olyan vizsgálatot, hogy a doki V alakban tartott ujjakkal vizsgál, 1 a hüvelybe, 1 a végbélbe, de hogy ez mire való, fogalmam sincs. Felnőtt nőknél alapesetben nem nagy a valószínűsége, hogy hátsó nyúlkálásra sor kerüljön, ne parázz ezen.

2010. ápr. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
76%

Doki,ez komoly? :-)

Sose nyúlkált még a seggemben.

A végbélnyílást és a hüvelynyílást tudtommal elválasztja egy "fal". Hogy a pi*ába tudna bármit is megvizsgálni a vaginámban? Átlát az ujjaival a falon,vagy mi?:-D

2010. ápr. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
78%

Ja,igen... Az meg egy baromság,hogy akkor nem kell dokihoz menni,ha nem élsz gyakori nemi életet. Attól még kialakulhat bármi.

Évente egyszer ajánlott elmenni citológiai vizsgálatra.

2010. ápr. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
hát furán kérdezed.. szar volt.. de egy vizsgálat nem ciki, hanem muszáj.. ha érdekel h beteg vagy e.. hova máshova nézne? ő mondja h mit csinálj és ne aggódj mert ez a dolga.. rengetegszer csinál ilyen vizsgálatot :)
2010. ápr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sima hüvelyi vizsgálatot végzi, akkor is nyugodt lehetsz h odalát, ergó semmivel se cikibb a benyúlás. Merthogy eleve k*urvaciki az egész széttárt helyzet :)

Nekem sose nyúltak be, de egyszer egy doktornő megkérdezte, nincs-e szorulásom, mert annyira görcsösen össze van húzódva a végbelem :) és talált, süllyedt, görcseim mögött is ezek álltak, nem női dolgok, mint kiderült.

2010. ápr. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
első, nincs igazad! Nekem még nem vettek mintát a végbelemből a nőgyógyásznál. Nem is az a dolga...
2010. ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 27 éves vagyok, már szültem egy gyereket, de még sose turkált nőgyógyász a végbelembe, pedig elég régóta járok hozzá.


Azt már én is hallottam, hogy szűzlányokat van, hogy végbélen keresztül vizsgál, de, hogy onnan kenetet vesz?? Milyen kenetet? Minek?

2010. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
én voltam szüzen is nőgyógyásznál,meg pár éve nemszüzen is minden éven vizsgál,van hogy 2x is,de még sose nyulkált a végbelembe,nem is értem miért kellene...
2010. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!