Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Striák a hasamon és a mellemen?

Striák a hasamon és a mellemen?

Figyelt kérdés

Rózsaszín színűek, és ahogy írtam a mellemen és a hasam alsó részén található. Azt mondták hogy ez terhesség után jön ki de még egyáltalán nem szültem (XD)



Szóval szerintetek hogy jött elő? Már olyan két éve ott van és kicsit zavar is…:(



2021. máj. 30. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez genetikai hajlamtól függ. Láttatlanban nem igazán tudom, hogy mennyire vészes a helyzet. Nekem is van pár és én se szültem. Anyánál szülés után se látszik semmi, apának viszont van.

Vannak olyan kenőcsök amik picit használnak, ha nem nagyon vészesek. 100%-os megoldás viszont nincs.

Egy idő után kifehérednek, akkor picit szebbek. Én is több kenőcsöt, meg tablettát próbáltam ki, mert fogyástól, növekedéstől, hízástól is kialakulhat, ha hajlamos rá az ember.

2021. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Melleden a hirtelen mellnövéstől, alhasadon a hirtelen csípőszélesedéstől. Nekem a fenekem ilyen. Nekem már kifehéredett az összes. Amúgy én utálom, mert minden egomat félretéve szép kerek fenekem van, de a striák belerondítanak nagyon.

Genetikai hajlam kell hozzá erősen, megelőzni krémekkel lehet, eltávolítani sehogy, max lézerrel vékonyítani, de annak meg is van az ára.

2021. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!