Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőkésbarna a hajam, és a...

Szőkésbarna a hajam, és a hasamon, illetve a mellemen és a két mellem között is ilyen színű szőrszálak nőnek. Nem merem leborotválni, de iszonyúan zavar. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Akkor érezném magam a legjobban ezzel kapcsolatban, ha mégis "leszedném" ezekről a helyekről a szőrt, de félek, hogy csak rosszabb lesz :(

18/l.



2017. ápr. 14. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*Plusz ha leborotválnám, onnantól kezdve mindig le kéne szedni...
2017. ápr. 14. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukam kozmetikus, azt mondta azok a nok akiknek van, csipesszel szedik. Ha nagyon zavar szerintem probald ki
2017. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne borotváld.

Normális a szőr, mindenkinek van. Akkor nem normális ha már eléggé látszik. Akkor viszont PCOS gyanú esete áll fenn, érdemes lenne nőgyógyásznak mutatni. Én 17 évesen mentem el mert nekem is szőr nőtt olyan helyeken ahol elvileg nem kéne.

2017. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Talán ha kicsit barnulnék kevésbé látszana, de még akkor is zavarna :/

Viszont nem hinném, hogy betegség -főleg PCOS- állna a hátterében.

2017. ápr. 14. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Szokták mondani lenézően, hogy "ennél nagyobb gondod ne legyen". Na nekem most nem ez a célom. Viszont tényleg ne parázz ezen, ha tényleg csak alig látható barnás szőröcskék, akkor az tényleg 100% normális és nem kell aggódni miatta. Mindenkinek tele van a teste szőrrel. Csak a nőknek puhább, szőkébb, ritkább stb.

Hajlamosak a nők mindig valami problémát keresni, akkor is ha nincs. Ne ess ebbe a hibába, néha a jó tulajdonságaidon is gondolkozz :)

2017. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek olyan csak magadon jobban latod
2017. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem vagy ezzel egyedül!

Mondhatnám azt is, hogy "sorstársam" vagy.

Csak nekem a bimbóudvaraim körül van 1-2 szőrszál.

Csipesszel szedegetem, de iszonyatosan fáj.


15/L

2017. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!