Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Csak" 16% testzsírom van,...

"Csak" 16% testzsírom van, ami elvileg nem olyan magas, viszont ez kb mind a hasamon, derekamon, és mellemen van. Mit csináljak? Lent.

Figyelt kérdés

3 hónapja edzem, úgy, hogy figyeltem a kajára, magyarán nem ettem, nem ittam semmi szemetet, 1,5g* ttg fehérjét bevittem, sok vizet ittam, vitaminokat szedtem, és "alap" kiegek (bcaa,kreatin,fehérje), viszont a kalóriák, és a szénhidrátbevitel sosem volt elegendő.


Javult a külsőm, szóval jobb a helyzet mint volt, 21% testzsírom volt tavaly áprilisban, és az izmaim is jobban látszanak.


Viszont amint elkezdtem rendesen tömegelni, erőltetni magamba a zsírt, szénhidrátot, azonnal a hasam, derekam, mellem kezdett el gyarapodni, de nem jó értelemben.


pedig 2600-2800 kalóriát vittem be naponta, ami nem sokkal több mint a szükségletem, mégis zsírosodom.


Hogyan szedjek magamra még egy kis izmot, úgy, hogy mellé, nem zsírosodok el ennyire aránytalanul?


19F


2017. okt. 31. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
3 hónap? Gyere vissza egy év múlva. Neked semmi szükséged kreatinra, bcaa-ra meg pláne nem.
2017. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát mit csináljak? Ha abbahagyom a kreatin, és a bcaa szedését nem fogok zsírosodni, és jobb lesz a testem? :DDD
2017. okt. 31. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Csökkentsd egy picit a ch-t.
2017. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!