Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet gond ha több,mint...

Mivel lehet gond ha több,mint egy hete kèsik és migrènem van?😢

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon pontos volt a menstruációm, de jelenleg több,mint egy hetet kèsik és migrènem is lett (árával együtt) amit eddig még sosem tapasztaltam.

Terhes nem vagyok, csináltam tesztet. Miért jöhet elő ilyesmi? A legutobbi menzeszem is késett kb 3 napot, és most 8. Nap hogy nem jött meg. Mellem is èrzèkeny már egy hete, de ez a migrén nagyon megijesztett, főleg hogy eddig nem volt.

Nogyogyaszhoz vagy endokrinológushoz kène forduljak? 23n


2021. máj. 31. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg a 2 dolog nem függ össze. Felesleges ilyesmivel orvoshoz menni 1 hét késés bármikor előfordulhat, azt fogja mondani, hogy menj vissza, ha a következő ciklus is kimarad. Nyilván addig rég menstruálni fogsz..

Nem gép vagy, lehet egy rosszabb időszakod, fogyás, hízás, stressz, bármi okozhatja, ha rendszeresen előfordul kell megnézetni.

2021. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen oké, ha késik, mindenkivel előfordul.

A migrén az lehet a sok front is.

Ha a napokban nem jön meg akkor nőgyógyászt javasolnék. 1 hét késés még rendben van, de másfél-2 hét már sok lenne, és ha ez van fordulj orvoshoz

2021. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!