Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet abból gond, ha éppen...

Lehet abból gond, ha éppen menstruálok, amikor beoltanak koronavírus elleni vakcinával? (Pfizer)

Figyelt kérdés
Foglaltam péntekre időpontot, de esélyes, hogy megjön, már ígyis késik valamiért. (Terhesség kizárt)

2021. máj. 19. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem kizáró ok
2021. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nekem is éppen megvolt akkor és nem lett semmi bajom.


A menstruáció nem betegség vagy valami hűdekülönleges állapot.

2021. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokan mondták, hogy összezavarja a ciklust, ezért gondolkodtam el rajta.
2021. máj. 19. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
A koronavírus meg egy akár életre megnyomoríthat, az jobban hangzik? Az oltástól 2 napig kicsit gyatrán leszel, utána semmi bajod, a vírus hetekig kínoz még enyhébb esetben is.
2021. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
én is menstruáltam és nagyon aggódtam, mert nekem alapból mensikor fáj minden végtagom, puffad, fája hasam és hányingerem is szokott lenni, egyszóval kidőlök, mint egy náthás. De az oltás még jó is volt, szputnyikot kaptam és kellemes elfáradás és álmosság vett rajtam erőt, még a belázasodás is jól eső volt, jó nagyot aludtam.
2021. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a második Pfizert kaptam, amikor megvolt a menszeszem. Óramű pontossággal jött meg a következő hónapban is.
2021. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Első Pfizer vakcinám idején pont a második napomon voltam a menzeszben. Semmi bajom nem lett sem akkor, sem azóta.
2021. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!