Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez okozhatott...

Szerintetek ez okozhatott méhszájsebet? Miért vérezhettem? Orvoshoz kéne mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 1,5 éve volt kapcsolatom, most újra lett és szexuális életem viszont a jelenlegi páromnak jelentősen nagyobb az előző párom méretéhez képest, és jó párszor mélyre ment, egyszer véreztem is szex után- nem tudom ez miért lehetett, felsértett valamit?

(ez egyszer fordult elő, eddig háromszor feküdtünk le). De alul a méhem fele nem is fájást, de ilyen érzékenységet érzek belül (mint amikor meg akar jönni de még nem görcsöl úgy). Szerintetek ezzel okozhatott méhszájsebet? csak régen volt már nekem, és emiatt voltak mindenféle fertőzéseim és félek hogy nehogy ez újra megtörténjen.


szerintetek elkéne mennem ellenőriztetni?


27L


2021. jún. 2. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
IGEN!
2021. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy méhszájseb, de egy ellenőrzést mindenképpen megér.
2021. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!