Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor ez normális?

Menstruációkor ez normális?

Figyelt kérdés

Mostanában mintha felerősödtek volna a vérzéseim. Régebben nem fájt a hasam, mostanában pedig fáj előtte és közben is.

És egy ciklus kb 6 napig tart nálam. A ciklusom első napján 3 órát bír egy normál méretű tampon. Ez normális? Miért van ez így?

22/L



2021. jún. 3. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút normális, igen. Fog majd még ez is változni életed során.
2021. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Sok mindentől függhet, lehet, hogy van valamilyen fizikai elváltozás (pl ciszta, endometriózis), lehet, hogy hormonális, vagy valami más probléma áll a hátterében, de lehet az is, hogy semmi. Szóval ha nagyon fájdalmas, nagyon erős és hirtelen változott, lehet érdemes megnézetni orvossal, hogy biztos nincs-e semmi gond. Egyébként nekem hasonló volt, tiniként semmit sem éreztem belőle, aztán 18 éves korom körül elkezdtem olyan rosszul lenni, hogy nem bírtam kikelni az ágyból 1-2 napig. Aztán most, 6 évvel később megint viselhető az egész.
2021. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Cisztáim voltak már régebben is a hasamban.
2021. jún. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!