Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek van tapasztala...

Valakinek van tapasztala altatàsos vastagbél tükrözèsről?

Figyelt kérdés
Esetleg Dr Sánta Tamásnàl járt e valaki? A héten lesz a tükrözés, altatàsban, de így is félek, hogy felébredek, vagy el sem alszok. Voltam műtve, de nyilván más a mély altatás. Leirnàtok a tapasztalataitokat?
2021. jún. 8. 19:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nekem államiban végezték előző héten, és saját maguktól attak be altatót, én nem is kértem. Engem teljesen kiütött, az utolsó emlékem, hogy beadták, azután pedig az, hogy felébredtem itthon az ágyamban. Családtag segített hazahozni, arra sem emlékszem. Szerintem ne félj! Főleg, mert sok bódító/altató nélküli tapasztalatot olvastam, és sokaknak az sem fájt. Max a puffadás, feszülő has kellemetlen közben, azt mondják.
2021. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vàlaszod
2021. jún. 8. 19:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ferjemnek volt, neki csak az azt megelozo hashajtozas volt rossz elmeny, a tukrozes nem.
2021. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az sem lesz kellemes, ebben biztos vagyok, meginni azt a sok lèt. A belemen vérzéses cisztàk vannak, igy èbren nem is javasoltàk, de hát így is félek. Ide senki nem megy szivesen
2021. jún. 8. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A főnökömet tükrözik 3 havonta. Kéri is a bódítást. Az elsőtől nagyon félt, utána meg nem. Most már csak ellenőrzés. De azt mondja semmit nem érez, a végén tér magához akkor elmondja az orvos, hogy mi a helyzet. Nem is szeretné bódítás nélkül. Azóta tök nyugodtan megy. De gondolom ezt majd csak utána hiszed el.
2021. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kábítás hat nálad, akkor nem lesz gond.


Nekem hiába adták be a Tramadolt semmit sem hatott és emiatt nagyon fájt. Egyébként nem lett volna gond, mert kb 3 percig tényleg bódult voltam.


Korábban kaptam Morfiumot műtét miatt, az se hatott. :(

2021. jún. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bàtorítàst. Utolsó válaszoló: ettől tartok én is . A konzultációnàl làttam kijönni egy beteget. Ő kàba volt, de kivétel mindig van, és ettől tartok, hogy én leszek a kivétel, akinek nem hat majd. Vékony testalkat vagyok,remélem kiüt rendesen az anyag.
2021. jún. 9. 07:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond és nem találnak semmit :).
2021. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) egyébként dormicumot és opiumos fájdalomcsillapítót fogok kapni.
2021. jún. 9. 21:21
 10/13 A kérdező kommentje:

Ma túl lettem rajta. Leirom milyen volt, mert sok kèrdèsnèl a végén elmaradt a beszàmoló, hátha valakinek segítek majd ezzel.

A tegnap borzalom volt, 4 liter bèltisztítót kellett volna meginnom, amiből valamennyi megmaradt, már nem birtam inni, és csak tisztán folyt vissza. Reggel indulás. Mikor oda értünk nagyon ideges voltam, sírtam. Aztán egy asszisztens kedvesen megnyugtatott, hogy hamar beadja a bódítót és vége is. Így volt, ahogy megkaptam filmszakadàs, csak az örzőben èbredtem. A hasam sem fájt, levegős sem maradtam. Haza értem még aludtam pár órát. A fejem fájt végig nagyon, és öklendeztem, de ez reggel is megvolt, gondolom a Vèrcukor, vérnyomás esés miatt. Ahogy ettem keveset, és ittam kàvèt minden megszűnt. Tehát, az én tapasztalatom is az, hogy a a hashajtàs a legrosszabb része. Bátran ajánlom mindenkinek ezt a helyet, itt tényleg hat a bódítàs. Köszönöm nektek, akik írták a pèldàkat, de tènyleg akkor hittem el, mikor túl voltam rajta :)

2021. jún. 11. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!