Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy tudjak...

Mit csináljak hogy tudjak aludni amikor menstruálok?

Figyelt kérdés

Fáj a hasam és olyan érzésem van mintha szurkálnák is a hasamat és hiába veszek be gyógyszereket nem használ semmit. 1. és 2.napon semmit nem alszok éjszaka csak forgolodok. Nagyon erős is és félek hogy átázok.

Orvosnál már voltam nincs semmi bajom, fogamzásgátlót akart felirni de én mondtam hogy nekem az nem kell.

Ahogy nem alszok alig tudok figyelni a munkahelyemen már többször rám szóltak emiatt.

23 éves vagyok


2021. jún. 9. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha ennyire erős a fájdalom, lehet hogy vényköteles orvosság fog kelleni

De az is lehet hogy van valami oka hogy ennyire fájdalmas, ha a gyógyszer se hat, akkor lehet hogy ott valami nem oké

2021. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az nem normális, hogy annyira fáj, hogy aludni se tudsz tőle még gyógyszerrel sem. Az átázásra amúgy vannak elég jó éjszakai betétek, de ha még azt is kevésnek érzed, akkor tehetsz magad alá egy törölközőt vagy bármi mást, amit nem sajnálsz, ha esetleg összekened.

A fájdalomra visszatérve, nem lehet, hogy van ennek valami komolyabb oka? Endometriózis esetleg? Nyilván én nem tudom milyen neked meg nem is akarlak diagnosztizálni, csak egy tipp, mert annak az egyik tipikus tünete a nagyon fájdalmas menstruáció.

2021. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rakj rá ilyen pattintós kézmelegítőt, vagy ilyen meggymagpárnát. Elvileg a meleg enyhíti a menstruációs fájdalmakat.
2021. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz? Az átázást meg lehet előzni 2 elcsúsztatott betéttel, tampon vagy vatta + betéttel, illetve magad alá tehetsz egy sötét törülközőt, hogy ne legyen az ágy véres.
2021. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Éjszakára én intim kelyhet használok és azóta tök nyugodt vagyok hogy nem fog kifolyni.


Nekem baromi erősen fájt mindig


Szedj cinket egy két ciklus alatt, nekem javított a fájdalom erősségen.


Fájdalomcsillapítóból is több félét próbálj ki, nekem van ami semmit nem hat, van ami alig, van amivel észre se veszem

2021. jún. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 van külön mensire is ilyen hasra ragaszthatós melegitő


De amúgy igen a fájdalomra próbálj több dolgot az átázástól való félelem egy jó betéttel és magad alá teritett dolgokkal viszonylag orvosolható és én azért a helyedben elgondolkodnék hanem is a fogamzásgátlón de a hüvely gyűrűn esetleg (nem rosszat akarok neked vagy rábeszélni hogy tömd magad, csak tudom milyen mikor rohadtul fáj és nekem bevált rá a fogamzásgátló)

2021. jún. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több helyen olvastam h a sportos életmód és az egészséges táplálkozás csökkenti a tüneteket,cukor,feldolgozott élelmiszerek elhagyása. Talán helyezz erre nagyobb figyelmet,hátha ez segítene.
2021. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!