Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hányingerem?

Mitől lehet hányingerem?

Figyelt kérdés

Tegnap szexeltünk először a párommal, én szűz voltam. Használtunk óvszert, nem is volt kiszakadva és amúgy sem ment el benne. Még is mai nap hányingerem van és a legroszabbra gondolok pedig ha terhes lennék sem lehetnének tünetek ilyen korán. Arra gondoltunk, hogy esetleg latex allergia lehet de az meg nem valószínű, hogy hányingerrel jár.

Mit gondoltok?



2021. jún. 10. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés, megnyugodhatsz. A latex allergiát a hüvelyedben irritációként érzékelnéd.
2021. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na és ha terhes vagyok? Ma már hánytam is keveset. Elméletileg nem szabadna ilyen hamar tünetnek jelentkeznie. Nagyon félek...
2021. jún. 10. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakadt ki a gumi, nem is ment el benne, tehát nem vagy terhes!

A terhességi rosszulléteket a HCG hormon okozza, ez akkor kezd termelődni, ha a megtermékenyített petesejt beágyazódik kb. 8-10 nap múlva lenne esedékes, és tüneteket legkorábban 1 hónap múlva okozna.

Engedd el magad, nincs baj; azért van hányingered, mert izgatott vagy a tegnap történtek miatt, vagy valami rosszat ettél.

2021. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezeket amiketl eirtál,tiszteségesen védekeztetek,terhesség nem jötttl étre
2021. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minek szexelsz még? Ha szexelsz akkor ez benne van a pakliban. De nem ettől. Tudod mennyi mindennek össze kell jönnie, hogy terhes legyél? A gumitól nem leszel.. valószínűleg stresszes vagy és emiatt van hányingered.
2021. júl. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!