Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszesz előtt más is tapaszta...

Menszesz előtt más is tapasztal ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
Nekem menszesz előtt már 1héttel kezdődnek a tünetek. Tudom más is van igy nem csak én.🙂Szokott valakinek olyan lenni ,hogy pl nehéz légzés. Olyan mintha lenne valami nehéz dolog a mellkason és nehéz lenne a légzés miatta. Vagy pl homályos vagy inkább olyan elmosódott látás szédüléssel. Lábfájdalom ami estére erősebb.(viszeres a lábam)Fülcsengés egész nap.Izületi fájdalom. Felkeléskor alig birok elindulni. Konkrétan nekem ezek vannak. De ezek mindig a menszesz előtt vannak. Izületi fájdalom meg a lábam máskor is fáj de nem úgy mint olyankor. Szóval érdekelne hogy, más is van igy? Esetleg van olyan akinek még más fájdalom is, van vagy, tünetek?
2021. jún. 15. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Igyál sokkal több folyadékot!

Milyen intenzitású a vérzésed?


Làbadat sűrűn rakd fel a falra, ahogy hanyatt fekszel, sokat segít a keringésen.


Véralvadásod milyen? Fogamzásgátló?

2021. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Vasad rendben van amúgy?
2021. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!