Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már féléve folyamatosan...

Már féléve folyamatosan hüvely gombatol szenvedek. Én már még örülök. Miez?

Figyelt kérdés

A doki írt fel canesten kuptol kezdve Szajon at szedhető (fluconer) tablettákat, gyno pervarly kupot. Bármelyiket használtam visszatert. Pedig utána mindig használtam flóra helyre állító kupokat is. (gynoflor)

Én már tényleg nemtudom mit csináljak.

Vercukrot is nézetem az is rendben, és már 2 hónapja aktusom se volt senkivel tehát visszafertozes sem lehet.

Kérlek valakinek vmi mentő ötlet?



2021. jún. 15. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tégy egy próbát! Én nem éreztem, hogy a canesten, vagy más, akár receptes társai hatékonyabbak lennének. Viszont két dolog miatt preferálom, mióta rátaláltam: megerősítette az orvos, hogy nyugodtan, hosszan is alkalmazhatom, ártalmatlan ilyen szempontból. A másik pedig, hogy nagyon jó, homogén az állaga. Ezért nem jön ki nagy darabokban, mint a tabletták. Nincs emiatt diszkomfort érzetem, párom nem érzékel semmit a kezelésből.

De ha nem segítene, szerintem kérj egy újabb fluconer kurát is. (Már, ha annál érezted a javulást. Olvastam olyat is sajnos, hogy valakinél teljesen hatástalan a fluconer, nem tudom, mi okozhatja...)

2021. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Sikerült megszabadulni a panaszoktól? Mi az ami segített?
2021. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Évek óta tart nálam is,és teherbe se esek több mint két éve(mondjuk nálam magas prolaktin is van) most próbálom a himalája kristálysó oldatos hüvelyöblítést is de ezen kívül már tényleg mindent próbtam egy két napig jó még 17napig tartó kúpozgatas után is.ezt találtam a sóoldatról most ez az újabb próbálkozás [link]
2021. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!