Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne fájjon...

Mit csináljak hogy ne fájjon ennyire a hasam? És bunkóság ha feküdnék a szobában a barátom szülinapi buliján?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 25 éves és megbeszéltük hogy bulizni fogunk a barátainkkal, szülei is jönnek de ők csak 1 órára.

Nekem megjött és nagyon fáj a hasam, álmos vagyok rosszul vagyok, nincs jó kedvem nem akarom ezt az egészet. Én hiába próbálok ilyenkor takarítani is olyan érzésem lesz hogy mindjárt elajulok. Csak az jó ha fekszem és nem mozdulok meg.

Nem tudom miért fáj ennyire pont most, valamikor csak egy kicsit fáj és ha veszek be gyógyszert el is múlik. Amikor nagyon fáj hiába veszek be gyógyszert nem használ és 3-4 napig fáj. Orvosnak már mondtam ezt megvizsgált és fogamzásgátlót írt fel de én nekem az nem kell.



2021. jún. 17. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mondd azt, hogy bocsi, de nem érzem jól magam, ezért haza szeretnék menni
2021. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Összeszeded magad és kibírod. Egyszer van születésnapja egy évben. Megkéred takarítson ki, biztos megérti, kaját rendelsz, kipróbálsz másik gyógyszert és nem mutatod hogy bajod van. Múltkor úgy mentem egy munkahelyi kirándulásra hogy kegyetlenül fájt a gyomrom és a hátam. De a férjemen kívűl senki nem tudta. Nem beszélgettem annyit ésennyit vettek észre. Szóval szedd egy kicsit össze magad. Biztos van olyan gyógyszer ami használ.

Ilyenkor dolgozni sem mész 4 napig?

Cataflamot próbáld ki jó gyógyszer.

2021. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Erős fájdalomnál kombinálni kell a gyógyszereket. Nekem az 1 algopirin + 2 nospa jött be, erre a magánorvosom (nőgyógyász) is rábólintott, mert az egyik görcsoldó, a másik fájdalomcsillapító, és jól működnek együtt. Próbáld meg, hátha!
2021. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Cataflam 50 mg. Vényköteles, hàziorvos felírja. Nekem ha megjön is végig kell nyomnom a pörgést a vendéglàtàsban. Egyszerre 2 és biztos nem fog fàjni. (Iszonyat durva fàjdalmaim vannak 2 napig nélküle, a görcs az egész hàtamra kisugàrzik)
2021. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Egy jó partner megérti. Azonban én nem tudnám magamnak megbocsájtani, mert tényleg egyszer van ilyen egy évben.

A helyedbe begyógyszerezném magam és tűrnék.

2021. jún. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell a születésnapot azonnal megtartani. El lehet azt csúsztatni mikor mindenkinek jó.
2021. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
De ilyenkor dolgozni sem mész? Kikell próbálni több féle gyógyszert, nekem is a cataflame az etalon. Nem kell megvárni míg nagyon fáj, ha kezdi már bekell venni, nem érdemes szenvedni. Vannak akik nem akarnak gyógyszert bevenni ami hülyeség.
2021. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem megyek ilyenkor dolgozni sem. Beszéltem a főnökömmel és megérti. Ha nagyon muszáj bemegyek de hamarabb haza jövök.
2021. jún. 18. 09:00
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg a szülinap miatti stressz, izgalom miatt fáj jobban. Szerintem beszélj a barátoddal, biztos ki tudtok találni valamit, hogy megkönnyítsék a dolgod. A háziorvosod is hívd föl, ki tud neked írni erősebb gyógyszert (fájdalomcsillapítóból és görcsoldóból is van erősebb, mint a szokásos recept nélküliek). Online is tudnak receptet fölírni, be se kell menned a rendelőbe, a taj kártyád (meg talán személyi) kell a kiváltásához.
2021. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem kell a születésnapot azonnal megtartani. El lehet azt csúsztatni mikor mindenkinek jó."

egy elcsúsztatott időpont esetén is meglesz valakinek, legfeljebb nem a kérdezőnek

2021. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!