Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja meg kellett volna...

4 napja meg kellett volna jönnie, de csak erős folyasom van. Ez normális?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy 14 évig szedtem fogamzásgátlót, nekem azóta nem volt normális menstruációm, csak 1-1 csepp.

1 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, 4 nappal ezelőtt kellett volna megjönnie. Nem aggódom emiatt, várható volt, hogy kicsit csúszik.

Ami furcsa, hogy 1 hete fáj a derekam, mellem, görcsölget néha a hasam, mindjárt megjön érzésem van. De nem jött meg, csak bőséges, tojásfehérje állagú, fehér folyásom van. Ez normális ilyenkor?


2021. jún. 18. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyenkor kb. bármit produkálhat a test, ajánlom figyelmedbe a fenti cikket.

2021. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a fogamzásgátlót 1 hónapja hagytad abba 14 év után, akkor fogalmad sincs a ciklusodhoz. Nem késik egy másodpercet sem, hiszen nincs mihez viszonyítanod! A tüneteid ovulációt jeleznek, tehát lehet, hogy még kb. 2 hét mire megjön.
2021. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor az új levelet kellett volna kezdenem, onnantól 1 hétig menstruáltam, erős vérzésem volt. Gyógyszer mellett szinte semmi. Így én ezt írtam be menzesz időpontnak.. Akkor majd lesz valahogy
2021. jún. 21. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, lehet soha nem rendeződik a ciklusod, minden esetre a mű ciklusra ne alapozz, hiszen nem kapsz hormonokat.
2021. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te csak szeretnéd, ha soha nem rendeződne. Anno 5 év után abbahagytam, és egyből pontosan beállt a ciklusom 28 napra.
2021. jún. 22. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!