Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon felhelyezese elott mi...

Tampon felhelyezese elott mi a teendő/ mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés

Bocsanat ha hulye kerdes de eleg tapasztalatlan vagyok, es nincs felnott akivel kényelmesen meg tudnam beszelni


Most fog megjonni elvileg,es mi pont Balatonon nyaralunk. Szeretnek furdeni, de ugye azt csak tamponnal lehet.

Az lenne a kerdesem hogy ahhoz hogy semmi baci, stb ne maradjon az ujjamon (ez picit hulyen hangzik amugy😅) eleg egy sima szappanos kézmosás, es utana a tampon felhelyezese?


Illetve meg annyi hogy ahol a strand van ott nem feltetlen van minden évben normalis mosdó. Ezesetben mit tudnek csinalni? Kézmosás nelkul felhelyezhetem?



2021. jún. 20. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima kézmosás megfelel, de ha nincs más lehetőséged, nedves törlőkendő, kézfertőtlenítő legyen nálad. Ha kijössz a vízből cserélni kell.
2021. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs mosdó, akkor ne kockáztasd, hogy bármilyen fertőzést elkapsz, akkor egy hosszabb pancsi, és ha kijössz a partra, vedd ki, tegyél be betétet. (Ehhez nem kell kézmosás, mert a madzagot meg tudod fogni, elég egy öltözőfülke vagy legrosszabb esetben magad köré tekert törcsi, mint átöltözésnél.)


Egyébként a megfelelő kézmosás elég, ne legyen kosz a körmöd alatt, stb.


Ha van lehetőséged cserélni, akkor azt vedd figyelembe, hogy fürdésnél a víz is áztatja, tehát hamarabb átázhatsz. Érdemes fürdés után mindig cserélni.

2021. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még életedben nem próbáltad a tampont, akkor számíts arra, hogy lehet, hogy nem sikerül felhelyezni, vagy ha sikerül is, valószínűleg hosszú időt vesz igénybe. Tehát ne két percet szánj rá.
2021. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van csap tiszta vízzel, akkor egy kis akármiben vigyél magaddal folyékony szappant :)

#3-nak a kommentjét pedig csak megerősíteni tudom, ez tényleg egy olyan dolog, amit el kell sajátítani.

2021. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, pl nekem szűzként a legkisebb sem ment fel. Hiába lazultam el, próbálkoztam 1800 féleképp :)


Már rég élek nemi életet, de néha továbbra is előfordul, hogy alig akar a helyére csúszni, mert rossz irányba tolom, szűk vagyok, picit izgulok valamin.

2021. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!