Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van orvos aki vallal muvi...

Van orvos aki vallal muvi meddőségi operációt egy 27 eves nonel?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. De soha nem akartam gyereket. Nem is szeretem őket. Ha teherbe is esnek inkabb öngyilkos lennek. Jo genetikai adottsagaim sincsenek, ugyh az is kizaro ok. Parom sincs de azt sem akarok, elso a munka, es a pénz. Testverem gyerekere 2 hetig vigyáznom kellett mindennap 7:00-17:00, a gyerek 2 éves. Elvette az osszes nem letezo kedvem, es csak meggyőzött, hogy soha a budos eletben nem lesz gyerekem. Nincs idegzetem hozzajuk. Illetve ha nem lehetek egyedül depressziós leszek. Azota nem is jarok testveremekhez. Olyan szinten kikészultem ez ido alatt.


A problema az hogy nem igazan tudok orvost aki ezt elvállalná az en koromban.



2021. jún. 24. 03:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj Szlovákiába, ott van klinika a határtól nem messze, ahol elvégzik. Páréve néztem, akkor 150 rongy volt a műtét, most már biztosan több.


Én is gondolkodtam rajta már, mert ha teherbe esek, nekem automatikusan abortusz a betegségem miatt, de hiába van papírom róla, lesza...

2021. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Szlovákiaba? Jol hangzik.


Kicsit kiábrándító.

2021. jún. 25. 17:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Szlovákia. Elég sokan végeztettek már ott sterilizációt (férfiak és nők is), és nagyon pozitívak a tapasztalatok.
2021. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2021. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Uh. Nagyon szepen koszonom a linket
2021. jún. 26. 04:09
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"párom sincs, de azt sem akarok".

Akkor igazából egy esetleges erőszak ellen lenne csak?


Mellesleg, volt rá eset -nyugaton-, hogy a sterilizált nő aztán perelt, hogy miért csinálták meg fiatalon, mert tudniuk kellett volna, hogy meggondolhatja magát.

2021. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugaton azért is pereltek, mert a gyártó nem írta rá a botmixerre, hogy ne dugja bele működés közben az ujját.
2021. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!