Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismedence gyulladást a...

Kismedence gyulladást a nőgyógyász eszreveszi?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ki más venné észre, az állatorvos?🤣Egy jó nőgyógyász, ha rendesen megvizsgál és komolyan veszi a panaszaidat, akkor igen, észreveszi. Én felmentem komolyan alhasi fájdalmakkal a kórházba, annyit mondott az orvos, hogy ha pár nap után se múlik el, menjek vissza. Na mondom kösz. Elmentem magánba, 20 ezerért már érdekes meg tudott normálisan vizsgálni és felírt gyógyszert. Komoly betegség, meddőséget is okozhat, ne hagyd, hogy elküldjön vizsgálat nélkül.
2021. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs tünetem, a hasam is megnyomkodta a nőgyógyász ( magánrendelőben voltam) és azt mondta , ha lenne probléma a hüvelyi ultrahang is fájna, egy enyhe kis fájdalmat éreztem de az szinte semmiség. Hsg-re kell menjek és hallottam már rémtörténeteket, akinek kismedence gyulladás ellenére is elvégezték és komoly következményei lettek. Aztán ráparáztam a dologra
2021. jún. 24. 15:39
 3/5 anonim válasza:

Ne aggódj! Látná.

Te meg éreznéd.

2021. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már túl is vagyok rajta🙏🏻 Eddig jól is viseltem ..
2021. jún. 25. 21:36
 5/5 anonim válasza:
Akkor mar nem lesz semmi baj. Nyugi.
2021. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!