Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz lányként ilyebkor mit...

Szűz lányként ilyebkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Pont akkor fog megjönni amikor Balatonon leszek barátaimmal egy hétre. Szinte az egész héten. Lehet valamit tenni, hogy így is be tudjak menni a vízbe? Nagyon fontos lenne, mert kb minden napra a strandolás az egész napos program.
2021. jún. 24. 15:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Ez nekem is nagyon jól jönne
2021. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves korom óta használok tampont, természetesen akkor még szűz voltam. Nyugodtan használj te is szerintem, annyi hogy először mininél vagy normálnál ne nagyobbal kezdj. Mármint a méretek a nedvszívóképesség alapján vannak meghatározva de egy éjszakai tampon nyilván rohadt nagy szóval azt hanyagold inkább így elsőre. Használj minit ha nem olyan durván vérzel vagy normált ha azért elég rendesen. Először fura érzés hogy mindenkinek de egy fél óra és hozzá is szoksz szerintem. A dobozban szokott lenni használati utasítás, első alkalom előtt azért ajánlom hogy olvasd el. Illetve még plusz dolognak írom hogy igyál minél több citromlevet, mert az a legtöbb lánynál valamennyit enyhít az egész menstruáción ha már megvan, sőt sokan szokták ezzel késleltetni de az nem mindenkinek jön össze.
2021. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden barátnőm be ment a vízbe tamponnal. Azt hittem ez köztudott a lányok körében. Mitől félsz?
2021. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tampon, vagy intim kehely.
2021. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól még mert szűz vagy, lehetséges, hogy a szűzhártyád már nem ép vagy netán soha nem is létezett, így használhatsz olyan eszközt, amivel vízbe tudsz menni (tampon, intimkehely, disc).

Nézd meg, mi a helyzet lent, és ha megjön, próbálkozz valamelyik mini, szüzeknek készült termékkel.


Felvilágosítás gyanánt:


[link]

2021. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Tampon használatnál minden egyes fürdéskor érdemes cserélni, akkoris, ha nem lesz tele. Inkább, minthogy valami legyen. Higiéniára nagyon figyelni kell. Tiszta kézzel felhelyezni stb. egy strandon meg főleg ügyelj majd ezekre. Menstruációs kehely is van, azt nem kellene annyit cserélgetni, de nem tudom pontosan, hogy szűzként ajánlott-e használni, esetleg nézz utána.
2021. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is bőven szűz voltam mikor elkezdtem tampont használni, minden víz után csere aztán jónapot
2021. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze tampon. Helyezd fel szépen. Ne félj tőle. És ne csekk éppen a hüvely németéhez rakd hanem úgy ahogy illusztraljak a tájékoztatón. Nem ragad bent stb. Szerintem az OB. A legjobb,legmegbízhatóbb!
2021. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hüvely elejéhez * elnézést. Telefon kijavít.
2021. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Szűzesség... Nekem olyan furcsa ez, hogy sokan nem mernek semmit magukba nyomni, mert még nem járt bennük pénisz. Miért kell, hogy a pénisz legyen az első, amit magunkba fogadunk?! És ez is furcsa nekem, hogy a szűz lányok nem maszturbálnak? Nem szokták azt érezni, hogy jól esne legalább egy ujjal megmasszírozni a hüvelybemenetet? Nekem ez döbbenet. Főleg, ha 20on éves szűzlányok rágják a körmüketaz első aktus előtt, hogy most mi lesz. 🤷‍♀️


Bocsánat, kijött.



Amúgy intimkelyhet ajánlok, van belőle kisméretű is, ha nem olyan erős a vérzés. Nekem 20 ml-s, de 10en valahány óra csak 10 vagy éppenhogy 10 ml folyik ki belőlem, úgyhogy még aggódni sem kell a csere miatt.


Én sikosítóval használom, azzal "cuppantom be", illetve azzal is szedem ki.

2021. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!