Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz lányként ilyebkor mit...

Szűz lányként ilyebkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Pont akkor fog megjönni amikor Balatonon leszek barátaimmal egy hétre. Szinte az egész héten. Lehet valamit tenni, hogy így is be tudjak menni a vízbe? Nagyon fontos lenne, mert kb minden napra a strandolás az egész napos program.
2021. jún. 24. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves vagy utolsó? Ha huszon éves akkor szerintem ne okoskodj,hogy ki,mit miért hogyan csinál hiszen akkor te is csitri vagy még.attol mert te nem féltél más félhet. . Ha 30as vagy idősebb akkor meg deplàne.nagyon mérgező vagy !
2021. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna ezen előre gondolkodni, mert a tampon feltevését meg kell tanulni, nem biztos, hogy elsőre sikerül, és azt is ki kell tapasztalni, hogy mennyit bír. Hiába viszel mini tampont, amivel elsőre egyszerűbb boldogulni, ha óránként cserélni kell.
2021. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy túl szűk, tampon.


Ha az vagy - én a legkisebbet sem tudtam feltenni szűzként -, akkor ücsörögsz a parton.

2021. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!