Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasonló szexuális fájdalmat...

Hasonló szexuális fájdalmat már tapasztaltatok együttlét közben anélkül, hogy betegség állna a háttérben? A tobbi lent.

Figyelt kérdés

Fertőzésre kaptam gyógyszert, valamint canesflor kapszulat. Egy hónapig a ket menstruaciom kozott vereztem, barnasan. Ezt ra is fogtam a szervezet ,,tisztulasara”. Azonban az egyuttlet soran iszonyatosan feszesse valtam tole, elviselhetetlenul faj.

Honapokkal ezelott semmi fajdalmat nem tapasztaltam, de utana jelentkezett bizonyos poziciokban fajdalom. Most az orvosom azt mondta, hogy par honap alatt nott a petefeszkem, nem irt fel ra semmit. Mindossze szerinte azt erinti oldalrol, es az faj. Nekem viszont nagyon faj egyuttlet kozben, mar kinomban elsirnam magam legszivesebben. A leletes papiromra is poziciovaltast irt, csak hat belulrol az egesz fáj, minden pozban. Ha fekszek pedig nem hinnem hogy a petefeszkemet utogetne, hanem kozte. Meg van h kivulrol feszul a huvelyem. De ez utobbi csak par hete relevans csak. Viszont pl kutyapozban jo ideje faj, pedig ott a petefeszkemet nem igazab erinti.

(Meg talan a ph-m felborulasara gondolok, de nem tudom…)

Hasonlo szituaciokat ti tapasztaltatok? Mit tettetek ellene h jo legyen?



2021. jún. 24. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Az orvosom nem talált sem cisztát, sem daganatot, amitől fájhatna.
2021. jún. 24. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el eg másik orvoshoz. Ne elègedj meg, hogy ennyivel leràz, ez nem normális. Más tüneted van? Endometriózis okoz ilyet, és nem minden orvos veszi észre.
2021. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnőtt a petefészked, lehet, hogy be van gyulladva, valamilyen kórokozó is visszamaradhatott a korábbi fertőzésedből, betokozódva.

Ez nagyon veszélyes lehet, meddővé is válhatsz tőle. Menj el másik orvoshoz, ne hagyd annyiban.

2021. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az orvosom is mondta, hogy megnőtt. Ő viszont azt mondta, hogy ez egyszerűen lehetséges.

Amikor vizsgált, akkor abban a pillanatban mondta, hogy minden negatív, nem tudom miket vizsgálhatott, de minden negatív volt, sőt cisztát, daganatot sem talált.

Alapvetően nagyon jó orvosról van szó, kétlem, hogy egy ilyen komoly dologban tévedne.

De nem lenne más tünetem akkor? Elég erős gyógyszert kaptam, egy hónapig véreztem is tőle. Csak megoldódott a baj, nem?

2021. jún. 25. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még vannak tüneteid, bármilyenek, akkor nem oldódott meg a probléma.

Sokkal teljesebb kivizsgálásra van szükség. Kérj UH vizsgálatot, vagy CT-t.

2021. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!