Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggodalomra?

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tegnap este erős alhasi görcseim voltak bal oldalt, a petefészek tájékán.

Annyira görcsöltem, hogy se ülni se menni sem tudtam.


A görcsök enyhültek, utána vissza jöttek többször az éjszaka folyamán. Ma már semmi bajom.


Szerintetek, ez normális dolog? Előfordult már valakinél ilyesmi? Mitől jöhet ilyen hirtelen fájdalom?


Nem vagyok terhes.

Hétfőn mindenképpen, el megyek orvoshoz.


25/L



2021. jún. 26. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

A nővéremnek volt ilyen, a férje ráhívta a mentőket.

Másnap műtötték petefészek cisztával.

Nem is tudott róla mert addig semmi problémát nem okozott, de mikor a görcs jelentkezett, már akkora volt hogy megcsavarodott és csonkolni kellett a petefészkét.

2021. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért ijeszgetni nem kell a kérdezőt,nyilván nem múlt volna el a fájdalom,ha ilyen komoly gondja lenne,lehetséges,hogy valóban cisztád van,orvos jó ötlet :)
2021. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Ki ijesztgette? Kérdezte hogy előfordult-e valakinél, én pedig leírtam hogy amikor a nővéremnek ilyen gondja volt, akkor mi volt az oka. Vagy tilos tapasztalatot írni, annyit kellett volna hogy tudok egy lehetséges okot de bibibí nem mondom el, nyuginemleszsemmibaj?

Nem tudom ki hogy van vele, de ha én felteszek egy kérdést, akkor nem megnyugtatást várok, hanem lehetséges okokat, akkor is ha nem túl kecsegtetőek. Egyrészt jobb felkészülni hogy mik vannak, másrészt abszolút nem biztos hogy neki is ez van, és ha értelmezed amit írtam, rájössz hogy ilyet nem is állítottam.

Eléggé elegem van már hogy ezen az oldalon semmit nem írhat az ember mert mindig van valami unatkozó aki nem tudja megállni hogy ne kötekedjen.

2021. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem én nem ilyen stílusban írtam...
2021. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm a stílus. A stílus ugyanaz, kivéve hogy én nem tűzdeltem bele vigyorgó fejet, de ha úgy jobban érzed magad és úgy gondolod hogy annak a hiánya már lecseszést jelent, akkor tehetek hozzá, parancsolj :)

Nem anyáztam, nem trágárkodtam, csak megvédtem magam, mert elegem van hogy tényleg minden kérdés alatt akad egy kötekedő.

Mindig van valaki akinek az előző hozzászólásra kell reflektálnia, annak ellenére hogy ez szabályellenes. Bár már kezdem azt hinni hogy én vagyok az egyetlen aki elolvasta a szabályzatot.

2021. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
én semmi sértőt, rosszat nem írtam azzal,h nem kell ijesztgetni a kérdezőt,lehet félreértetted akkor,de én pl igencsak megijednék ha a kérdésemre ilyen választ kapnék.😬 De téma lezárva. ☺️
2021. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziadztok. Voltam a sürgősségin. Azt mondták, hogy Ciszta.
2021. jún. 26. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Mekkora? Mit csináltak ?
2021. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tudok semmit. Hétfőn kell mennem további vizsgálatokra.
2021. jún. 26. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
ok hello
2021. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!