Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ok aggodalomra vagy ez...

Van ok aggodalomra vagy ez teljesen normális kategóriába esik? Mással is történt már ilyesmi?

Figyelt kérdés

Menstruációm 4. napján vagyok. Mielőtt kifújtam volna az orrom, azelőtt cseréltem betétet. Kifújtam az orrom és éreztem, hogy a kelleténél sokkal jobban megindult a vérzés. Kimentem azonnal a vécére és az egész betét tiszta vér volt, és ilyen nyálkás darabkák voltak benne, de annyi, hogy még a combomon is volt 2 db nyálkás darabka, annyi volt.


Hozzáteszem, most sokkal másabb volt a menstruációm, mert nem jött meg annyira, sokkal kevesebbszer kellett volna cserélni, de természetesen így is cseréltem, nem vártam meg, míg tele nem lesz. Nagyon megijedtem, mert ilyen még sosem volt.


Volt már olyan, hogy köhögtem vagy tüsszentettem, és akkor jobban megindult, na de nem ennyire és akkor sem a 4. nap. Volt már valakinek ehhez hasonlója, hogy így átázott pillanatok alatt?



2020. máj. 29. 09:36
 1/1 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Szerintem ez még a normális kategórián belül van. Nyugi! :) A tüsszentés során sok izom összehúzodik, majd elernyed. A hasad is befeszíted olyankor, és szerintem ez adja meg a "löketet" a vér távo

zásához.

2020. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!