Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váladékozik a jobb mellem?

Váladékozik a jobb mellem?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre, hogy nyomásra először átlátszó, utána fehéres váladék ürült a jobb mellemből. A szagát nem érzem, hogy esetleg gennyes-e, hála a covidnak, a szaglásom nem igazán tért vissza. Nem nagy mennyiség, magától nem szivárog - egyelőre legalábbis - csak nyomásra. 1 hét múlva esedékes a menstruációm, fogamzásgátlót szedek évek óta. Antidepresszánst is szedek, ez is okozhatja? Autoimmun pajzsmirigy gyulladásom van, amire eddig nem kellett szednem semmit, ez is közrejátszhat? Volt már valakinek hasonló? Eléggé megijedtem, hogy nem-e terhes vagyok vagy rák áll a háttérben... Nyirokcsomóm nincs megduzzadva, furcsa, idegen csomót sem érzek a mellemben, amennyire az idegtől át tudtam tapogatni.

Tegnap párom megölelt, megszorított, a csuklója pont a jobb mellemnél volt, eléggé megnyomta, fájt, szúrt. "Sérülésre" előjöhet ilyen szivárgás?

23/L


2021. jún. 28. 07:13
 1/2 Sweetdear ***** válasza:
Mindenképp fordulj szakemberhez. Ha nem vagy hive a röntgen sugárzásnak, akkor kérj legalább egy ultrahangos vizsgálatot. De a mammográfiás röntgen jobb lenne. Ha váladékozik, akkor azt komolyan kell venni, mert nem normális folyamat.
2021. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már foglaltam időpontot pajzsmirigyre és prolaktin hormon vizsgálatra vérvételre, meg írtam a nőgyógyászomnak is, hogy milyen problémám van, de addig is a saját megnyugtatásom érdekében írtam ki a kérdést.
2021. jún. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!