Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Hova mehetnék...

Mitől van ez? Hova mehetnék ezzel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kivagyok. Nemtudom magam kialudni, kiphenni. Nem a meleg miatt, már vagy fél éve tart. Reggel 6 előtt kelek, dolgozok, este 10-11 felé jutok ágyba,de,éjszaka minimum 10 x felelek, inkább felriadok. Megnézem mennyi az idő, aztán vissza alszok, de aztán 30 perc, 1 óra múlva megint felriadok,és minden kelésre emlékszek reggel, szóval nem ilyen félig alszok, félig nem állapot. Most nem dolgozok, beszunditottam 48 percre, 3 x keltem fel közben. Mitől van ez? Vagy milyen orvoshoz menjek ezzel??

2021. jún. 28. 13:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, lemaradt 30 nő vagyok.
2021. jún. 28. 13:55
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Kapuzárási pánik.
2021. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
30 évesen? Azért korai lenne.
2021. jún. 28. 16:46
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Úgy értem nincs gyereked, és ketyeg az óra.
2021. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Jó lenne ha nem szomorítanátok a kérdezőt, 30 évesen még nincs elkésve, 35 évesen is szép gyermeket lehet szülni, érett hölgy meg fogja találni a párját! Be lehet fejezni a sértegetést. F
2021. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ki minek szánta! És illik kerek egész mondattal kommentelni, vagy legyen kedves csendben maradni, jobban jár! 30 az még nem kor - nőnél SEM. Inkább 30 közelében szüljön egy nő, mint 20 évesen éretlen kiskamasz aggyal eldobja a gyerekét meg idegileg tönkre tegye a léha életével meg a pasizásával. Inkább nagyra kéne becsülni azt aki 30 évesen ilyen szorgalmasan dolgozik!!!
2021. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te 4-es, légy szíves mond már el nekünk, honnan a fenéből vetted, hogy a kérdezőnek nincsen gyermeke? Kétszer is elolvastam a kérdést és a kifejtést is, de sehol nem találtam az általad említett "ideböfögést"!
2021. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Macskagyökér tartalmú gyógynövényes nyugtatót próbáld meg, hátha segít. Állítólag nem szokik hozzá a szervezet.

Az okot jó lenne kideríteni azért, ami nálad ezt okozza. Valami miatt stresszes vagy. Lehet, jót tenne egy munkahelyváltás, ha van rá lehetőséged. Sokszor nem is vesszük észre, mi az, ami stresszel.

2021. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Reggeltől estig dolgozik, este bezuhan az ágyba. Gyerekről szó sincs. Innen veszem. És 30 körül a nők kezdenek pánikolni, hogy magba válnak.
2021. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké, rendben, nyertél. De mi van azzal/azokkal a nőkkel, akik egyáltalán nem is akarnak gyereket, mindegy hány évesek?
2021. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!