Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Hova mehetnék...

Mitől van ez? Hova mehetnék ezzel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kivagyok. Nemtudom magam kialudni, kiphenni. Nem a meleg miatt, már vagy fél éve tart. Reggel 6 előtt kelek, dolgozok, este 10-11 felé jutok ágyba,de,éjszaka minimum 10 x felelek, inkább felriadok. Megnézem mennyi az idő, aztán vissza alszok, de aztán 30 perc, 1 óra múlva megint felriadok,és minden kelésre emlékszek reggel, szóval nem ilyen félig alszok, félig nem állapot. Most nem dolgozok, beszunditottam 48 percre, 3 x keltem fel közben. Mitől van ez? Vagy milyen orvoshoz menjek ezzel??

2021. jún. 28. 13:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Van 2 gyerekem, férjem. Dolgozunk mindketten.Rendben vagyunk minden téren.
2021. jún. 28. 21:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nincs.
2021. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy nincs."


Mi meg tudjuk, hogy hülye vagy! :D

2021. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Próbáld ezeket, hátha segít, nekem segített: igyál citromfűteát vagy macskagyökér teát lefekvés előtt. Mielőtt lefekszel fél órával előtte már ne nézz tv-t, telefont stb, hagyd, hogy a melatonin a szervezetben elkezdjen termelődni, kerüld az éles és pláne villogó fényeket. Vagy igyál meleg (langyos) kakaót vagy tejet (esetleg egy kis mézzel, ha a tej mellet döntenél), de ez opcionális, ki hogy szereti. Kerüld a nehéz vacsorát, pláne fűszeres ételeket. Hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem tudtam segíteni! Viszont ha semmi nem válik be, keress fel egy alvásterapeutát vagy alvásszakértőt (nem tudom pontosan hogy hívják), mert hosszú távon nagyon nem jó, ha nem pihend ki magad rendesen.
2021. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!