Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Praktikák menstruációs fájdalm...

Praktikák menstruációs fájdalmak ellen?

Figyelt kérdés
Hátha van valakinek valami jó kis házi praktikája, vagy tud valami jól bevált gyógyszerről, ami enyhíti a menstruációs görcsöket, fájdalmakat. 🙂

2021. jún. 28. 20:16
 1/6 anonim válasza:
14%

Ez engem is érdekelne, mert 3 fajta gyógyszert veszek be mindig és semmit nem hat.

Gyógyszertárban lehet kapni gyógyszert rá, 2 felé van benne és egyszerre kell bevenni. Hirtelen nem jut eszembe, de megkeresem. Nekem ez segített, bár már ez se...

2021. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
14%
1-es vagyok, algoflex m a neve
2021. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
31%
A fájdalmas menstruáció nem normális. Nem olyan dolog, amit csak el kell viselni. Menj el nőgyógyászhoz és említsd meg neki. Ha nem tesz semmit akkor keresni kell egy másikat. Amennyiben csak kellemetlen az normális. De addig is: a legtöbb embernek beválik a magzatpóz, melegvizes palack, has simogatás. Segíthet az is, ha csak egy kicsit ráülsz a wc-re. De mindenkinek más működik. Nekem a hideg jobban segít, nem szeretem az érintéseket közben és az előregörnyedt törökülés a legkényelmesebb.
2021. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Kevés alkohol, mint értágító.
2021. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%
Endometriózisos vagyok. Nekem Donalgin, drotaverin, és melegítőpàrna. De el nem múlik, csak annyira enyhül, hogy tudjak lètezni.
2021. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!