Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy a felfázás...

Létezik olyan, hogy a felfázás nem múlik el?

Figyelt kérdés
Több hónapja kezdődött a fájó pisilés és bő folyás, viszketés. Elmentem nőgyógyászhoz, kaptam rá kúpot, gyógyszert gombára. A gomba elmúlt, a fájó pisilés nem. A házi orvosom írt fel antibiotikumokat, attól se javult, végül csináltattam nőgyógyásznál egy hüvelytenyésztést, ami kimutatta hogy bakteriális fertőzésem van(E. Faecalis). Voltam urológián, a tenyésztés negatív lett. A bakteriális fertőzésre írtak fel külön erre való antibiot, de sajnos továbbra se múltak el a tüneteim. Tanácstalan vagyok, mi lehet a megoldás? Próbálkozom tőzegáfonyával, grapefruit cseppel de semmi javulás. Nem elviselhetetlen a fájdalom, de elég idegesítő fél óránként rohangálni a vécére. Párom nincsen. 21/L

2021. jún. 29. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

urológián miket néztek pontosan?

Szólj a nődokinak, hogy nem javultál, biztos tud írni másik gyógyszert,ha erre rezisztens, ugyanakkor alapos vizelet se árt.

Ez nem tőzegáfonyás kategória

2021. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt sajnos nem tudom, szerintem sima baktériumtenyésztés volt. A nőgyógyászom szerint ugyanez a baktérium okozza a fájó pisilést is, de hát negatív lett.

Úgy tűnik muszáj lesz visszamenni, de több gyógyszert nem szívesen szednék, mert rengeteg antibiot felírtak már. :(

2021. jún. 29. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Probiotikumot tolsz szájon és hüvelyen át? Mert sajna a sok hatástalan antibiotikum képes önfenntartóvá tenni egy fertőzést már azzal, hogy leirtja a bél- és hüvelyflórát, ami természetesen védene ellene.
2021. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom javaslatára antibio szedése közben minden este használtam Micovag kúpot gomba megelőzésére, utána hüvelyflóra visszaállítót, és azóta is szedek Protexint. Köszönöm a választ azért!
2021. jún. 29. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg válthatnál valami ütősebb probiotikumra.
2021. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 T_k_n ***** válasza:

Szia, érdeklődnék el mullot már és hogy mitől?

Melyik gyógyszer vagy mi segített?

Nekem is most ezt az e faecalist tenyésztették ki és már 2 féle Antibiutukimot szedem és nem hat

2023. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!