Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az létezik, hogy a tejfehérjét...

Az létezik, hogy a tejfehérjétől vesegyulladásom, felfázás szerű tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
A tejes, tejfölös ételektől másnapra mindig felfázás szerű tüneteim vannak. Ritkán másnap hányás, véres vizelet, deréktáji fájdalom, csípő érzés a húgycsőben. Rendesen tisztálkodok, nem hüvelyi eredetű, tangát nem hordok. A laktózmentes termékektől is előjön, úgyhogy nem a tejcukorralvan gondom. Valamint az ammóniás szulfitos karamell színezéket tartalmazó termékektől is. Én így figyeltem meg magamon. Valóban lehet ettől?
2016. jún. 30. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy a tejfehérjétől lennének ezek a tünetek. Szerintem inkább valamilyen fertőzés van a háttérben. Mindenképp menj el orvoshoz!
2016. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Magam is így vagyok vele. Pedig én pasi vagyok. Már a legkevesebb tejféleség is előhozza.
2016. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy ha ezt tapasztalod, akkor minek eszed, iszod ezeket? Elképzelhető, hogy komolyabban érzékeny vagy a tejfehérjére. Elég extrém tünetek, de ha egyértelműen érzed az összefüggést, akkor biztos itt a gond.
2016. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha te ezt tapasztalod magadon akkor igen lehet. Meg látod van még valaki aki szintén tapasztalja. Ne egyél tejes dolgokat mert ha ennyire érzékeny vagy rá az veszélyes is lehet. Én laktózérzékeny vagyok eleinte csak a hasam ment aztán rosszabb lett.
2016. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez csam az utóbbi időben jött elő, nem tudtam eleinte, hogy mitől van csak időközönként visszatért. Próbáltam a tejet mandulatejjel helyettesíteni, de megy tőle a hasam és az íze sem valami jó, majd megpróbálom mással pótolni. Tejfölre, sajtra tudok valami helyettesítőt?
2016. jún. 30. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Van még sokféle tej, rizs, kókusz, zab, stb. Sajnos a tejfölre és sajtra nem igazán van alternatíva, én legalábbis nem ismerek. Tejszínre vannak kókuszból és rizsből készült helyettesítők.
2016. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!