Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor először használtam...

Mikor először használtam tampont, alig bírtam kivenni. Mit ronthattam el? Félek azóta újra használni

Figyelt kérdés

Már jó pár éve menstruálok, de megoldottam tampon nélkül. Viszont az utóbbi időbe sokszor átvéreztem, így rászántam magam, hogy kipróbáljam.

Amikor ki akartam venni, nem jött és nagyon fájt. Valamibe beakadt. Szűz vagyok, arra gondoltam, hogy lehetséges, hogy a hymenben akadt volna el?

Azóta nem mertem használni, viszont a következő menszeszemnél olyan munkába kell mennem, ahol jól jönne az a plusz védelem.


2021. jún. 29. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért volt nehéz kivenni, mert még nem telt meg? Amíg a tampon szárazabb, tényleg kellemetlen érzés lehet kihúzni.
2021. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem telt meg eléggé és száraz volt, emiatt fájt
2021. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem telt meg. De éreztem, hogy a tamponon volt valami erős hártya, amiben elakadt. Azt kellett valahogy leszednem róla, de nem ment egyszerűen. Miután kiszabadítottam, könnyen kijött
2021. jún. 29. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Két lyuk (egy nagy, meg egy kisebb) volt a szűhartyamon és a kettőt elválasztó rész akadt bele. Aztán rajottem, hogy ez a gond és később már super tampont is tudtam használni szüzen. Ez nem akadály, csak rá kell érezni
2021. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!