Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Dicső Ildikó nőgyógyászról...

Dr. Dicső Ildikó nőgyógyászról vélemény?

Figyelt kérdés

Körbenéztem a környéken magán nőgyógyász ügyben, és az ő neve több helyen is felmerült. Járt már nála/jár hozzá valaki? Mi a véleményetek róla orvosilag, illetve emberileg?


Egyelőre csak vizsgálatra/rákszűrésre mennék hozzá, de mivel már több éve nem voltam (tudom, felelőtlen voltam, de ezen most szeretnék változtatni), olyasvalakit keresek, aki tényleg kedves, rendes, nem pedig azzal kezdi, hogy rögtön lehord a sárga földig, amiért eddig hanyagoltam a szűréseket. Sajnos több ilyet is hallottam már.


Szóval ha valaki tud róla véleményt mondani, kérem, írja meg!



2021. júl. 2. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Közvetlen tapasztalatom nincs vele.

Nagyon sok ismerősöm járt át hozzá Mohácsra, nagyon szerették, dicsérték. Viszont valamiért pár éven belül mindenki váltott, és ez szerintem nem jelent sok jót.

Igazából sosem érdekelt, hogy miért kerestek mást, én pl eleve nem mennék nőhöz.

2021. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, köszi! Esetleg meg tudnád kérdezni ezeket az ismerőseidet, hogy pontosan miért váltottak? Én most kimondottam női nőgyógyászt keresek, eddig férfihez jártam, de nem sok jó tapasztalatom volt :(
2021. júl. 2. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Jó teszed! Téveszme, hogy a nők csak rosszak lehetnek.
2021. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pár exbarátnőm hozzá járt, nem volt rá panasz.
2021. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!