Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van bármi módszer a menstruáci...

Van bármi módszer a menstruáció késleltetésére vagy előrehozására?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, amig tényleg beválik..


Nem sokára utazunk el a tengerre, ott hajón leszünk szinte végig, de nekem pont azon a héten jön meg, így ha jól számolom végig véreznén az egészet.

Ezért kéne valami megoldás, amivel vagy előtte "letudhatom", hogy már csak az utolsó napok csússzanak bele, vagy késleltessem, hogy legalább egy ideig élvezhessem az ott létet.

Azt sem tudom igazából mennyire lenne káros, ha a tengerbe mennék, miközben menstruálok.


2021. júl. 6. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Nincs. Használj tampont, probléma csak akkor lehet, ha cápák is lesznek.
2021. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs 100%ig biztos trükk.. neten olvashatsz praktikákat de ezek nem mindig és nem mindenkinél válnak be..

Vigyél magaddal tampont, vannak kifejezetten úszáshoz kifejlesztett változatok is. Miután kijössz a vízből töröld magad szárazra, cserélj tampont és vegyél fel száraz bikinialsót.

2021. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sincs 100%os praktika, én citromlevet ittam és 1-2 napot késett. A tampon biztos módszer, én is nyaraltam már ilyen helyzetben
2021. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
80%
Citromlé beválik, de keress rá népi nraktikákat hátha bevállik az egyik😊
2021. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!