Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan késleltethetem a...

Hogyan késleltethetem a menstruációt? Vagy legalább lerövidíteni, vagy, hogy hamarabb jöjjön meg. Pénteken megyünk Olaszországba, és pont akkor kell megjönni, szeretném hogy késsen, vagy legalább rövidebb ideig tartson.5 napig szokott nálam

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
A milliomodik alkalommal is leírom: nem lehet késleltetni, siettetni, rövidíteni - a hormonrndszer szabályozza és ebbe nem tudsz beavatkozni házilag.
2018. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teherbe eshetsz

Más módszer NINCS

2018. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Pár nappal előtte csak az ima marad. Esetleg palàstfű teával tudsz rajta picit kitolni.

Vagy cickafark tea reggel-este, megjön 1-2 napon belül, gyorsabban vége, de pont péntek körül véreznèl, mint a leszúrt malac.

Igazából egy nap alatt csodát ne várj.

Sokkal egyszerűbb, ha viszel tampont, görcsoldót, és belenyugszol, hogy megvan.

2018. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy módon ment a rövidítés, sok edzéssel. Főleg olyannal, ami kifejezetten a hasat mozgatja. Ezzel több izomösszehúzódást érsz el, gyorsabban leválik a nyálkahártya, ráadásul néhány nőnek kevésbé fáj. Nekem mondjuk jobban fáj, szó se róla, de egy másfél-két napot rövidül. Addig viszont eszméletlen mennyiséget vérzem...
2018. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem lehet befolyásolni a hormonrendszert házilag.
2018. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehogyan.


Tampon és élvezd Olaszorszgot, mert gyönyörű.


Mi most voltunk, pont megvolt... fürdés kilőve, de ennyi kellemetlenséggel járt. :)

2018. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!