Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van, hogy kb.2 órával...

Mitől van, hogy kb.2 órával ezelőtt voltam pisilni, és azóta folyamatosan úgy érzem, hogy megint kell?

Figyelt kérdés
20 percenként el is megyek pipilni. Az elején megkönnyebülés, a vége felé nagyon kellemetlen érzés. Felfáztam? Megesett már velem, de akkor az a kellemetlen érzés nem volt pisilés közben.
2008. dec. 8. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hólyaghurut. Igyál sokat, és pihenj melegen betakarózva!
2008. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, hólyaghurut lesz. Sok folyadék, teák (a cickafarkfű, kamilla, zsálya, medveszőlő teák a leghatásosabb), illetve én tőzegáfonya kapszolát is szoktam szedi, napi 2-őt, nagyon jót tesz. Ha pár napon belül nem múlik, esetleg rosszabodik rögtön fordulj orvoshoz mert feljebb mehet a fertőzés a vesédre.
2008. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfogsz lepődni én is azt tettem.Nekem valaki nagyon régen az ecetet ajánlotta.És hatásos volt.Ilyenkor csináltam ecetes uborka salátát.Vagy tojás levest és azt megeceteztem.Másnapra semmi bajom nem volt.
2008. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Vesemedence gyulladás+hólyaghurut!!! Irány nőgyógy, vagy urológia!!
2008. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ami nagyon hatásos ilyenkor, pont most is benne vagyok, nagyon erős kamillateát iszom, sokat.
2008. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat feküdj melegen betakarózva mindig jól öltözz fel főleg a lábadon legyen nagyon meleg zokni és csizma ilyen időben meg pláne onnét fázik fel az ember a legkönnyebben a derekad is mindig legyen fedve mert sajnos a mai fiatalok már nem figyelnek erre és komoly bajok származnak ebből majd a későbbiek folyamán aki pedig kicsit érzékenyebb már most is kijön rajt én is ilyen vagyok hamar fel és megfázok! Igyál sokat hogy a veséd dolgozzon és legyen mivel átmosnia a szervezetednek magát tea víz stb.. de kerüld a koffeines italokat mint a kávé ami vízhajtóhatású! Az rontja a helyzetet!Ha pedig nagyon fáj vegyél be egy szem fájdalom csillapítót nekem mindig van itthon nitrofurantion vagy summetrolim amit az orvos írt fel!De ha nem múlik menj elorvoshoz! De lehet még attól is hogy szexuális együttlét után nem mentél el wc-re vagy az irritáció miatt!Ha nem múlik ne halogasd mert lehet visszatérő is szóval irány az orvos!!!!
2008. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!