Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha borzasztó...

Mit csináljak ha borzasztó menstruációs fájdalmaim vannak de a nőgyógyász meg se vizsgált és azt mondta hogy ne hisztizzek mert majd elmúlik? (Férfi nőgyógyász)

Figyelt kérdés
Muszáj csinálják valamit mert ez mindig ilyen fájdalommal jár és úgy érzem hogy nincs rendjén hogy ennyire fájjon.

2021. júl. 9. 22:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

10-es, takarodjál már innen!


Bármilyen érdekes, a nőgyógyász NEM kíváncsi a nők hüvelyére, neki az a dolga, hogy megvizsgálja az embert.

Vagy szerinted olyan vonzó neki egy gyulladt, gennyes, vagy épp 80 kilós izzadt nő hüvelyében kotorászni, hogy fel is áll rá. Idióta!


Kérdező: mi a probléma, második napon én is a falat kaparom, úgy fáj, plusz hasmenés 4-5x.

2021. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11.


16 éves 45 kg lány vagyok és mindig mikor menstruálok egész idő alatt olyan borzasztóan fáj illetve görcsöl hogy legszívesebben lekaparnam a falat az egész házban.

En szerintem nem normális dolog hogy ilyen erősen fáj és semmi sem akar hatni (csak ha már vagy négy erős gyógyszert bevettem akkor egy kicsit).

A nőgyógyász meg azt mondta hogy majd elmúlik ne hisztizzek.

2021. júl. 10. 19:56
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Te teljesen hülye vagy? Hányszor írjam le?
2021. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Te ha a tízes vagy akkor nem vagyok kíváncsi a válaszodra.
2021. júl. 11. 20:41
 15/20 anonim ***** válasza:
10%
Rossz gyógyszereket szedsz, erre egyszerű fájdalomcsillapító nem hat. Algoflex M, vagy a megszokott fájdalomcsillapítód görcsoldóval kombinálva megoldja.
2021. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15

Szedek görcsoldót is a gyógyszerek mellett .

De te ennyire nem fogod fel hogy ne használ semmit sem

2021. júl. 11. 21:01
 17/20 anonim ***** válasza:
10%

Minek írtad akkor ki a kérdést ha nem vagy kíváncsi a válaszokra? Hogyha ennyi eszed van nem csodálom, hogy minden bajod van és ennyire szerencsétlen vagy.

Szedjed akkor a fincsi görcsoldót kilóra meg menj el orvoshoz és külön mondd meg neki hogy nyúlkáljon be, hiába fölösleges, ha ettől megnyugszik a kicsi lelked. Nem értem, mit akarsz hallani?

2021. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

"Órákig mindenkinek fáj, ez nem kóros."

8-as, jelentem, hogy nekem sosem szokott fájni. Érdemben nem tudok nyilatkozni, hogy kóros-e a kérdező fájdalma, csak le akartam írni, hogy nem mindenkinek van fájdalma, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Kérdező, ha nekem ilyen nagy fájdalmam lenne, biztos addig keresnék orvost, amíg valami jó gyógyszert nem adna rá. Női orvoshoz nem tudsz elmenni?

2021. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%

#18.

Valóban nem vagy ezzel egyedül. Én szó szerint semmit nem érzek akkor, amikor megjön és PMS-em sem volt soha.

Az olyan mértékű fájdalom tekinthető kórosnak, ami miatt az adott nő nem tudja ellátni a napi teendőit, nagyobb problémát okoz számára. Például nem tud iskolába vagy dolgozni menni a fájdalom miatt. A kérdezőnek el kellene mennie olyan orvoshoz, aki rendesen megvizsgálja, mert lehet, hogy van valamilyen betegsége.

2021. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az Aviva torna állítólag jó erre is. Személyes tapasztalatom nincs, de szerintem megér egy próbát, kérdező. Én a pajzsmirigyproblémám miatt gondolkodok az Aviván.
2021. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!