Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. 5 órája a párommal nagyon...

Kb. 5 órája a párommal nagyon hirtelen és hevesen kezdtük az együttlétet. Kb fél perc után abba is hagytuk mert olyan alhasi görcsöm lett hogy még azóta is fáj. Lehet hogy valamit felsértett?

Figyelt kérdés
Próbáltam azóta meleg fürdőt, fájdalomcsillapítót, meleg törölköző de ugyanúgy fáj...

2021. júl. 12. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Há' lehet...

Mekkora a szerszáma?

2021. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Én arra tippelek hogy mivel hirtelen estetek egymásnak, elmaradt az előjáték, ami egy nőnek elengedhetetlen. Nemcsak a lelki rákészülés miatt, hanem főként amiatt hogy kialakuljon a "sátor effektus". Ha nem ismered a kifejezést (gondolom nem, ha hagytad hogy felkészítés nélkül beléd hatoljon) akkor keress rá, vannak oldalak amik sokkal jobban el tudják magyarázni hogy mi történik ilyenkor egy nőnél odalent, mint ahogy én tudnám elmagyarázni.

Gondolom nem volt ideje a hüvelynek kitágulni, a méhnek felhúzódni, elkezdte eszetlenül böködni a méhszájad és a méhtartó szalagok húzódhattak meg, az bizony tud fájni és görcsöt okozni.

2021. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod #2
2021. júl. 13. 00:20
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
szívesen
2021. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Nekem volt egy partnerem 6 évig, akivel azt imádtam a legjobban amikor csak egymásra néztünk és megtortent. Már egy éve vége. Sosem volt semmi bajom.
2021. júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Veletlenul nem ket hete volt menstruaciod? Az ovulacio tud ilyen lenni.
2021. júl. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem 6#
2021. júl. 13. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Felsértett, plusz a méhszájadat is jól megdugta. :( Pár napig hanyagoljátok a szexet, és utána is, ne engedd, hogy előjáték nélkül essen neked, mert oké, hogy fáj, viszont a méhszáj rendszeres felsértése rákot is okozhat.
2021. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Ne szexeljetek, a pali meg majd keres mást...
2021. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!