Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a fogamzásgátló tabletta terhességhez hasonló tüneteket produkál?

Figyelt kérdés
Végigszedtem az első levelet, és csak azután voltunk együtt védekezés nélkül. A fog.gátló mellékhatása csak, hogy nagyobb lett a mellem, híztam, fáradékonyabb vagyok, stb? (Tudom, hogy vannak ilyen mellékhatásai, de másnak is volt már ilyen?)
2010. szept. 30. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindent okozhatja a tabletta. De ha nem vagy nyugodt, csinálj egy tesztet. De ha gy hónapot vártatok, akkor szinte kizárt a terhesség. Lehet később enyhülni fognak a tünetek, vagy meg is szűnnek. Ha nem (és nagyon zavar), akkor esetleg próbálj ki másik tabit.
2010. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet a tablettától. Én 2 hónap alatt 5 kg híztam tőle, és 7 cm-t nőtt a mellem. :D

Persze ebben benne van az is, hogy nyugisabb vagy, és attól is lehet hízni. Előtte engem stresszelt , hogy nehogy terhes legyek. :)

2010. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rám is így hat a tabletta. Egy időben állandóan csak aludtam tőle.
2010. okt. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ebben a dologban már nagyon járatos vagyok, akár pasi vagyok akár nem. A bnőm több mint egy éve szedi, s az első hónapok mindig panaszkodott, hogy fáj a feje, kicsit fáradt, néha hányingere van és elvileg mellfeszülés is szóba jöhet. MIkor mentünk dokihoz akkor mondtam neki, hogy kérdezze meg a dt-t h mitől lehet. S mondta, hogy ezek a tünetek az első 1-5 hónapban a szervezettől függően jelen lehetnek. De saját tapasztalataink által, hányinger nem csak ekkor. Kérdeztem tőle, h mielőtt beszedi szokott-e enni. S kértem próbálja meg úgy is, hogy előtte eszik. Ha nem is sokat csak pár falatot. Be is vállt a dolog. Mellfeszüléssel kapcsolatban: vagy tényleg nem feszült neki, vagy nem merte bevallani, de én láttam a két szép cicijén, hogy egy picit nagyobb lett és kerek, nem mintha enélkül nem lenne szép, de érdekes volt látni :)

Hízás... akár milyen barátod van.... tudnia kell, hogy hormonháztartást vmilyen szinten felborítja a tabletta, lehet hogy hízni is fogsz egy kicsit. De sztem ez nem olyan fontos dolog. Szép a poci is :) átkarolni puszilgatni, és pihizni is rajta :P. Még amit ide tudnék sorolni az a fejfájás. Van mikor erősen intenzíz van mikor csak kicsit. Annál rosszabb nem olt a bnőmnek sem, mikor egyszerre volt erős hányingere és mellé egy intenzív fejfájás, erre még rá a fáradékonyság és már az embernek semmihez sincs kedve. Az első pár hónap nagyon nehezen telt le Neki is most már kevésbé vannak mellékhatások.

2010. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát elvileg elhiteti a szervezettel hogy terhes, szóval simán lehetnek olyan tünetek is. A mellfeszülés, hízás, hüvelyszárazság, hüvelyfertőzések, mind olyan tünetek amik a terhes nőkkel fordulnak elő általában. Nekem elég volt az 1 év "terhességből" és ezért hagytam abba, majd akkor elviselem ezeket ha "muszáj" lesz, de addig inkább kihagyom.
2010. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ott vannak a mellékhatások között ezek
2010. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindegyik nagyon hasznos volt:) Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül, de lehet a harmadik levél után váltok, majd megbeszélem az orvossal, mi legyen:) Még egyszer mindent köszönök! :)
2010. okt. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!