Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kaphatok fertőzést tömegközlek...

Kaphatok fertőzést tömegközlekedésen utazva ruhában ülve le a székre?

Figyelt kérdés

Ha leülök akkor a rövid (annyira nem rövid csak ha leülök ) ruha miatt csak bugyival érintkezek a székhez tehát egy szál bugyi véd egy 4-6-os villamos székén ülve . Történt ez 2x és mire eszbekaptam már ott ültem pár perce..

Kaphatok így el bármilyen fertőzést vagy gombát esetleg a nyári melegben többször műszálas fehérnemű okozhat ilyesmit?

Sehol nem voltam fürdőbe és otthon is zuhanyzok így nem igazán tudom mitől vannak kellemetlen tüneteim.



2021. júl. 20. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hosszúságú ruhát hordasz, aminek a szoknyájára ráülni sem lehet?

Elég visszataszító gondolat, hogy valaki a csupasz bugyijával ül ott.

2021. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ezt hívják hipochondriának.
2021. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem igen. Én férfi vagyok, volt már, hogy áruházi wc-ben nem működött a csap, úgy kellett megfognom és pisilnem, ezután gombás lettem. Pedig bőrt nem húztam fel, meg igyekeztem a lehető legkisebb felületen hozzáérni.

Ebből kiindulva szerintem lehet neked is ilyentől. Plusz a nyári meleg.

2021. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# : pont azért írtam zárójelet mert sejtettem hogy a kérdés helyett kötekedés fintorgas lesz. Egy térd felett 5 cm-el levő ruha hosszúsága ha leülök nem tudok ráülni csak feltűnően igazgatva húzva magam alá mert olyan a Szabasa es nem nyúlik .

Ezt 2x másra figyelve nem tettem meg azonnal

És igen nekem is undorító volt a gondolat így ezért veszem számításba a jelenlegi kellemetlen tuneteim miatt


2# hozzászóló

Miben lenne hipohondria ha konkrét tuneteim vannak amiket nem ecseteltem, egyszerűen ez a két helyzet merült fel ahogy elkaphattam volna..

2021. júl. 20. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!