Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás utáni foltot hogyan...

Gyantázás utáni foltot hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés

Bikini vonalon gyantáztam itthon magamnak.Így utólag nagyon buta voltam mert nem a szokásos "bevállt" gyantát vettem hanem egy olcsóbbat.Eleg reg szedtem le elotte tul hosszu volt es kicsit paraztam is mondjuk nem tudom mitol es nem feszitettem meg rendesen.Véraláfutásos lett es kb 1 napig meleg volt és piros.Jegeltem vettem neogranormont rá.A véraláfutás és a pirosság is eltűnt viszont barna maradt ott a bőröm.Nem olyan nagy szín különbség de azért szembe tűnő.Kenem a neogranormonnal mar jobb mint volt de mintha nem akarna tovabb "feheredni".A gyantazas kb 2 hete volt.

Ez mostmar orokre igy marad?Mit tudok kezdeni?Massal is tortent e ilyen?

(bocsi hogy hosszura sikeredett)


2021. júl. 29. 23:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom fontos-e de gyantaztam mar korabban nem is egyszer es akkor semmi gond nem volt
2021. júl. 29. 23:44
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad úgy, csak valószínűleg az allergiás lettél rá. Majd elmúlik
2021. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nem allergia.Az már elmult volna es nem ilyen reakcio lenne.
2021. júl. 30. 03:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!