Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » ( sajnos nem lehet köszönni)...

( sajnos nem lehet köszönni) Tudnátok nekem tanácsot adni abban hogy a gyantázás utáni pirossagot hogy lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
A kezem gyantázásában is gondolkoztam de nem merem elkezdeni mert lehet nagyon piros lesz es azt nem tudom eltüntetni ebben kérem segítségeteket. És meg egy apró kérdés egy gyanta csíkot ti hányszor használtok fel?

2016. ápr. 21. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Aloe verával bekened. De normál esetben nem lesz pirosság, max pár percig... ha jól használod a gyantát. Én nem használok csíkot, szóval abban nem tudok segíteni.
2016. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A csíkot addig használhatod amíg nem sok a gyanta rajta,mert utána már nem ragad bele rendesen,olyan 3-4 rántásra jó.
2016. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!