Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok ti is nehezebben...

Csajok ti is nehezebben bírjàtok a kànikulàt, ha megjön a menstruàciótok?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt éreztem úgy először ezen a nyàron , hogy oké nagyon meleg van ez màr nekem sok hàt tegnap màr elkezdtem pecsételni meg görcsölni enyhén aztàn éjjel nehezen tudtam elaludni egyszer vagy kétszer éreztem a hasam rendesen. Ma màr meg is indult a menstruàcióm kicsit tartottam , hogy gàzos lesz,mert van hogy elkezdek barnàzni meg görcsölni , és egy -két óràn belül beindul a dolog ,de ilyen is van hogy egy napig gyengén barna jön aztàn màsnap indul meg a dolog. Viszont úgy érzem most nagyon nehezen bírom ezt a meleget tegnap legszívesebben sírtam volna.
2021. júl. 30. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vettem észre, hogy befolyással lenne rá a meleg. De lehet, hogy neked igen.
2021. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
96%
Nekem alapból a menzesz is fáj, a meleget se bírom és igen, ilyenkor érzem hogy összeadódik, jobban szédülök mint máskor.
2021. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!