Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire megbolygatta a szervez...

Ennyire megbolygatta a szervezetemet a fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés

Elozo menstruaciom elott tejcsorgasom volt. A vervetel szerint a prolaktin szintem teljesen normalis tartomanyban van, a nogyogyasz szerint a regota, szunet nelkul szedett fogamzasgatlo a ludas, ahogy a koztiverzesemnek is ez az oka. Azt ajanlotta, hogy tartsak szunetet majd osszel. Mult het hetfon kezdtem bele az uj levelbe, szoval jovohet vasarnap fogom bevenni az utolso szemet a menstruaciom elott. Ma viszont olyan deltol elkezdtem verezgetni. Leginkabb a wc papiron adott ez nyomot, de azert a tisztasagimat is befogta, szoval valamivel erosebb, mint az eddigi kozti verzesek, vagy verezgetesek, de joval gyengebb, mint a menzesz. Nem tudom, hogy egyaltalan kozti verzes-e, a gyogyszer levelenek a felenel jarok, de a ciklusom felet mar elhagytam. Ezt is a gyogyi okozhatja? Mar nagyon kimerito, hogy minden szr kijon rajtam... :(

23/L


2021. júl. 31. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Hormonális okokra kapod a fogamzásgátlót vagy nemi életet élsz és terhesség megelőzésére?


Van azért különbség szerintem a két eset között...

2021. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Terhesseg megelozesre, plusz egy petefeszkem van, ami igy "kimelve van".

De a hormonjaim mindig is meg voltak orulve, autoimmun gyulladas van a pajzsmirigyemben.

2021. júl. 31. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!