Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszer a no-spa?...

Milyen gyógyszer a no-spa? Erős? Tényleg nagyon jó menstruációs görcsökre?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nem erős, nekem sem segített anno. Nagyon sokat kipróbáltam régen a menstruációs fájdalmaimra, ami nekem első nap olyan, hogy a falat le tudnám kaparni. Utána semmi.

Algoflex kevés volt, Cataflam néha jó, Apranax szedte csak ki nekem.

DE hadd mondjak valamit lányok. Nekem sokszor mondták, hogy nem jó ez, hogy havi szinten bekapok ezekből akár csak 1-2-t. A nem szteroid fájdalomcsillapítók ugyan erősek, némelyik mint egy lórúgás,de ezek úgy bebikázzák az emésztésed, hogy csak na.. Tönkreteszik a gyomrot, a bélflórának sem jó.

Ezért én eldöntöttem, hogy paracetamolost szedek, a miszáj, pl Benuront. Ez csak közép erős gyógyszer, hatni hat nekem csak jóval később, de addig melegítek, rámeditálok :D

Higyjétek el ez így van! Nem hiába sokkal több nőnek van IBS-e például, a beleket szétszedi, a májnak sem jó.

Ha teheted, cseréld paracetamolosra! Plusz meleg gyógyteák.

2021. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8%
Ritkán szoktam bevenni, mert általában nem hat, de azért van nálam. Ha túl erős a görcs van, hogy érzek egy kis enyhülést, de egyáltalán nem szűnik meg. Lehet hogy csak a placebot érzem olyankor.
2021. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is az Apranax hat, 2-3.

De igen, szétroncsolja a beleket és a májat :(

volt olyan, hogy bár a mensi görcseim megszűntek, de a gyomrom olyan szinten befájdult tőle, hogy csak na.

Úgyhogy kellene valamivel helyettesíteni..

2021. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12%

Van hogy hat, van hogy kettő is kell és mellé algopirin, vagy egy-két advillt is rádobok ha nem javul a helyzet. Kellemesen elbódít az a kombó, és inkább álmos leszek, kevésbé érzem a fájdalmat. Tudom hogy nem jó, de időnként muszáj.

Az algoflex M-et is kipróbálhatod.

2021. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!