Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja fájdalmas az együttlét...

3 napja fájdalmas az együttlét a férjemmel. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Amikor behatol, akkor jobb oldalra sugárzó, tompa fájdalmat érzek. Olyan, mintha a pénisze "nekiütközne" valaminek. Ő nem érzi.

Nődokihoz 2 hét múlva tudok menni, akkorra kaptam időpontot.

Nem tudom az, hogy 2 napja késik a menzeszem, köze lehet-e ehhez.

Tesztet ma veszek, de minimális az esélye, hogy terhes lennék.



2021. aug. 3. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Endometriózis vagy valami gyulladás, nem hiszem, hogy terhesség. Az oké, hogy ő nem érzi, de ha fáj, akkor minek szexeltek? Most szerintem ne, nehogy rosszabb legyen, ki fog bírni szerintem pár napot.
2021. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kibírjuk. Csak próbálkoztunk, de mivel fájt, abbahagytuk.
2021. aug. 3. 09:29
 3/6 A kérdező kommentje:

Férjem van, aki Férfi!

Aki aggódik értem, félt és szeret! Akinek fontos vagyok, már 16 éve! És nem csak a testnyílásaim miatt!

Elszomorító, hogy mennyi ilyen hozzászólást lehet olvasni...


Anyai nagyanyám 45 évesen méhnyakrákban hunyt el. Anyukám és a nővérem is, 40 évesen estek át hiszterektómián.

Természetesen rendszeresen járok rákszűrésre, a legutolsó kb egy hónapja volt és negatív.


Én most 36 vagyok és rettegek!

Nem a szex a lényeg, hanem az abnormális fájdalom!

2021. aug. 3. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor és mielőtt megjön, sok embernek extrém mértékben le -vagy felvándorol a méhszája. Lehet, hogy mivel már nagyon aktuális lenne a menstruációd, behatoláshoz kényelmetlen helyzetbe sikerült pozícionálnia magát.

De persze az orvosnál hamarosan kiderül. Esetleg megkérdezhetnéd a rokonokat, nekik mi jelezte a betegséget, jelentkezett -e náluk ez a tünet.

2021. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Illetve annyit még hozzátennék, hogy szex közben nekem enyhe felfázáskor szokott kisugárzó, tompa fájdalom jelentkezni egy oldalamon. Akár ez is lehet a dolog mögött.
2021. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akit esetleg érdekel:

Voltam ultrahangon és egy 8 centis ciszta van a petefészkemben. Ez okozza a panaszaimat.

2021. aug. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!