Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is van igy menszesz alatt?

Más is van igy menszesz alatt?

Figyelt kérdés
47 éves vagyok és eddig rendbe volt a havim de most megjött 10 nappal előbb.De érdekes mert már régóta nincs olyan sok vér,normális, nem darabos, színe is nekem mindig is sötét bordó színe volt. De az is érdekes hogy egész nap bent lehetne egy betét mert csak akkor folyik ha pisilek. A betét alig olyan. De ha pisilek akkor sem folyik nagyon hanem normalis a mennyisége. Annyi amitől mondjuk ki cserélném már a betétet. De nem áznék át tőle. Más is van igy? Vagy esetleg volt olyan aki volt már ez miatt orvosnál és mondott erre neki valamit?
2021. aug. 3. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem csak kezdessz kamaszodni.
2021. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Kaptál oltást? Ha igen nézz szét a neten, sok nőnél bezavarta. Van akinek késett(főleg sinopharm), vagy éppen hetekkel korábban jött meg. Erősebb, gyengébb lett a vérzés, igazából mindenre volt panasz
2021. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Jaj, már a rossz idő is az oltástól lesz...
2021. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nőgyógyászhoz menj el.
2021. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam oltást. Valószínűleg a változó kor kopogtat nálam is. Igazából az a fele érdekel, hogy más is van e igy ahogy irtam.
2021. aug. 3. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
2-es vagyok. Tényleg lehetséges mellékhatás, nekem is bezavart, a doki is mondta, hogy ne aggódjak, mások is tapasztaltak ilyet az oltás után, a net is teli van ilyen cikkekkel.
2021. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom menopauza.
2021. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

5

De mi a gond pontosan? Én is menopauzába értem. Ilyenkor hol így vérzik az ember lánya, hol úgy. Rendszertelenül, összevissza, keveset, sokat, stb.

2021. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Pl. én kaptam egy gyógyszert (hüvelyfertőzésre) és utána hormontartalmú helyreállító kúpot. Attól pl. megjött a vérzésem és egy hónapig megvolt.
2021. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem menopauza, mert velem is ez van 31 évesen...
2021. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!