Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggeli felkeléskor hogyan...

Reggeli felkeléskor hogyan véditek ki a hirtelen meginduló vérzést menszeszkor?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor keltek ki reggel az ágyból, akkor hirtelen indul meg nagyon sok vér kifelé ha megvan (mivel alváskor a vízszintes helyzet miatt nem nagyon jön). Ezt hogyan reagáljátok le?

Azonnal kipattantok és rohantok a fürdőszobába, vagy hagyjátok nyugodtan folyni? Kinek milyen praktika vált be?



2021. aug. 6. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Én éjjel is járok a vécére, mert nekem helyzetváltoztatáskor azonnal dől a vér. Reggel meg van hogy átázom, tehát sehogy se tudom megoldani.
2021. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sssaszem ***** válasza:
100%
Betétbe még teszek be vattát is.
2021. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sssaszem ***** válasza:
100%
Így védem ki a hirtelen meginduló vérzést.
2021. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Én tamponnal és betéttel szoktam aludni, így nincsen belőle gond szerencsére. Viszont régebben csak betétet használtam, illetve néha most is előfordul, hogy csak az van itthon stb. és úgy nálam ez igenis probléma szokott lenni. Pont a legutóbbi menstruációmnál volt olyan, hogy kikeltem az ágyból (és én is úgy kelek, hogy ne üljek le az ágyra) és végigfolyt a lábamon, még a szőnyeg is olyan lett. Nem mondom, hogy ez általános és mindig ez történik, de velem bizony előfordult már párszor. Mindig sietek a fürdőbe, illetve tampon-betét kombóval próbálok biztosra menni, de néha ilyesmi is megtörténik.
2021. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekem tényleg piszok nagy mázlim van, mert éjszaka alig jön valami és felkelés után sem vészes :)


Aztán persze a nap folyamán már nagy mennyiségű (második nap), de reggel még megkímél a "vérhullámtól".

2021. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Lassan felállok és megyek wcre.Amúgy is reggel az az első akkor is amikor nem menstruálok.
2021. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!