Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenkinek van fehér folyása?...

Mindenkinek van fehér folyása? És másféle?

Figyelt kérdés
Olyan lehetséges, hogy valaki nem veszi észre, hogy ilyene van, mert nem is tudja, hogy figyelnie kéne ilyesmire? Én már menstruálok, de nem emléxek, h lett volna ilyen fehér folyásom, de az is lehet, hogy csak nem vettem észre, mert nem tudtam róla, hogy van ilyen dolog, és nem figyeltem. Meg most se szokott semmiféle folyásom lenni soha, ez normális? L17 (2 éve jött meg)
2010. aug. 28. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el: [link] Ez választ ad.


Egyébként minden nőnek van folyása, igen, és ennek az állaga a cikluson belül változik. Amíg nem bűzös, nem túrós, nem viszket, addig normális.

2010. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

A fehérfolyást a nem jó higiénia, vagy a mikroflóra átmeneti zavara, - ami miatt csökken a punci baktériumokkal szembeni ellenállóképessége - okozza.


De pl fogamzásgátlók, vagy túl sok beleélvezés is okozhat ilyet.


A nőtabletták ellúgosítják a Ph-t legyengítve ezzel a védekezőképességet és táptalajt teremtve a gombáknak..

2010. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a fiatal lányoknak nincs különösebb folyása. Aztán mielőtt az első menstruáció megjön akkor elkezdődik a folyás. Ami akár 2 évig is eltarthat, de hallottam már olyat, hogy valakinek mindössze 2-3 hétig volt meg aztán rögtön megjött az első menzesz.


Szóval szerintem normális ami veled volt.

2010. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi

hát én nem szedek tablettát, nem szokott senki belém élvezni 8szűz vagyok) és nagyon erős az immunrendszerem, mert sose kapok el semmit

2010. aug. 28. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki mas. Nekem volt folyasom mindig is miota menstrualok, pedig nem szedek fogamzasgatlot meg a tobbi kriterium sem all ram. Minden no mas. Az nem baj, ha nincs folyasod, ha rendszeresen menstrualsz.
2010. aug. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!