Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van, hogy a nemiszervem...

Mitől van, hogy a nemiszervem sokkal több váladékot termel a kelleténél? Mármint. Godolom az nem normális, hogy ha nem rakok betétet, akkor kb elázik a bugyim, ettől a fehér váladéktól, ami amúgy mindenkinek van, csak nem ennyi. Ez fertőzés?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Több,mint valószínű.Ráadásul a mennyiségből ítélve elég komoly.Irány a nőgyógyász!
2008. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül fertőzés! Persze attól függ milyen betétről beszélünk. Én mindig rakok be egy mini tisztasági betétet az alsóneműmbe, mert elég sok van nekem is. Menj egy nődokihoz, biztos, ami biztos, de nem gondolom, hogy ez nem normális dolog lenne. Sajnos van akinek több van, nem lehet vele mit csinálni
2008. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Nekem is ennyi jön, van akinek több, van akinek kevesebb. Ha nem jár mellékhatással, akkor normális.
2008. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!