Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12éves vagyok, mindenkinek a...

12éves vagyok, mindenkinek a családomba 12évesen menstruált és nekem már nőtt a mellem és volt fehér folyásom és 157cm vagyok 42kiló. Mi van velem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi lenne?:D
2009. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd ha 16 évesen nem jött még meg, akkor hisztizz.

12 évesen mi a francot problémázol ilyesmin?

2009. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 13 vagyok nő a mellem szőrös a punim de semmi. nyugi! ráérsz!
2009. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy foglakoztat a dolog de nem vagy elkésve egyáltalán. Még meg is fogod unni a sok betét és tampon vásárlást életed folyamán.
2009. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én 17éves vagyok. attól hogy a családodban mindenkinek 12évesen jött meg,attól neked még más a szervezeted! bár nekem 12évesen jött meg először,de ne aggódj!!!!:Dmajd meg jön neked is!! 12évesen mért baj az ha 42kg vagy? 60kg akarsz lenni ennyi idősen vagy mi?? még kicsi vagy nyugi! szia
2009. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! Élvezd a gyerekkort és ne akarj görcsösen felnőtté válni! Attól, hogy menstruálni kezdesz, még különben sem leszel felnőtt. 16 éves korig teljesen normális, ha nem menstruálsz, bár méreteid szerint nem hiszem, hogy olyan sokáig kell várnod.
2009. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még bőven megjöhet. A kamaszkor kezdődhet 9 évesen is, de akár 16 évesen is.
2009. nov. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én februárban 14 éves leszek

már elég nagy a mellem, szőrös vagyok, 3 éve fehér folyásom van, de még nem jött meg, úgyhogy csak annyit tehetsz, hogy türelmesen vársz (én is ezt teszem)

2009. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!