Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a csomó a kisajkamon?

Mi ez a csomó a kisajkamon?

Figyelt kérdés

Pár napja megvagyok fázva, teljesen le vagyok gyengülve, és azóta nagyon érzékeny a kisajkam, illetve a csiklóm. Egy kicsit meg van dagadva, és olyan mintha gyulladásban lenne. Szerintem ez nem hüvelygomba, mert már olyanom is volt sajnos. Ma vettem észre, hogy az egyik kisajkamon (belül) lett egy kemény borsó szem nagyságú csomó. Érezhető, hogy nem a kisajak felületén, hanem teljesen benne van, jól kitapintható. Szerintetek mi lehet ez, mert ilyenem még nem volt.

Köszönöm szépen a segítséget!


2010. aug. 29. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, ő biztosabbat tud mondani! Minden elképzelhető jót kívánok!
2010. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bementem, szó szerint kiröhögött....elmondta, hogy ilyen semmiségekkel nem járkálunk orvoshoz.(csak egy kis mirigy begyulladt, vagy mi). Nem írt fel semmit, azt mondta, minden kezelés nélkül elmúlik. Szerencsére el is múlt.
2010. szept. 1. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szegény :)

nem baj azért jobb félni mint megijedni ;)

18/F

2011. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%
szia! úh de örülök ennek a kérdésnek. tegnap pont ugyan ezt fedeztem fel magamon. de örülök, hogy elmentél-helyettem is- orvoshoz, megnyugodtam (: 16/l
2011. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!